Bestyrelsen

Bestyrelsen for Blans Landsbylaug

Se vores facebook gruppe for de nyeste nyheder

 

Formand
Peder Ulrich Aagaard Nielsen
Brobølvej 8a
Mail: pedernielsen21@hotmail.com
Tlf.: 30 41 08 57

Næstformand
Martin Mulvad Nissen
Mejeritoften 29
Mail: m_nissen2001@hotmail.com
Tlf.: 20 71 15 71

Kasserer
Eva Sindbjerg Hinrichsen
Smedegade 3
Mail: Sindbjerg83@hotmail.com
Tlf.: 22 23 65 28

Sekretær
Martin Fangel
Povlstoft 32
Mail: J-m.fangel@mail.dk
Tlf.: 91 56 88 60

Bestyrelsesmedlem
Christa Rasmussen
Brobølvej 5
Mail: christarasmussen8@gmail.com
Tlf.: 21 91 02 82

Bestyrelsesmedlem
Lars Thaysen
Brobølvej 14
Mail: Slthaysen@hotmail.com
Tlf.: 29 33 86 27

Bestyrelsesmedlem
Karsten Fanø
Brobølvej 9
Mail: Fanoe@hotmail.com
Tlf.: 61 77 67 81

Suppleant
Gitte Marcussen
Blansskovvej 18
Mail: Gitte.hartmann@mail.dk
Tlf.: 51 96 51 21

Suppleant
Torsten Christensen
Povlstoft 1
Mail: Torc@live.dk
Tlf.: 28 77 22 80

 

Skriv et svar

Din e-mail-adresse vil ikke blive offentliggjort. Krævede felter er markeret med *

Disse HTML koder og attributter er tilladte: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>